erkinses reklam
erkinses reklam

Ekvator Haber

Suriye halkı emperyalistleri Esma Esad kanseri yeniyor!

Suriye halkı emperyalistleri Esma Esad kanseri yeniyor!
86
28 Ocak 2019 - 16:16

Geçtiğimiz ağustos ayının başlarında Suriye Devlet Başkanlığı, Esma Esad hanımefendinin göğsünde kötü huylu bir tümör tespit edildiğini resmi hesapları üzerinden duyurmuştu. Hastalığının ilk evrelerinde olan hanımefendinin tedavisi sürüyor.

Suriye Devlet Başkanlığı’nın resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulduğuna göre; Devlet Başkanı Beşar Esad’ın göğüs kanserinin ilk evrelerinde olan eşinin ameliyatı son derece başarılı geçti.

Yapılan basın açıklamasında; “Kötü huylu bir tümörden mustarip olan Esma Esad’ın tedavisi devam ediyor. Göğüs ameliyatı, Şam Askeri Hastanesi’nde başarıyla gerçekleştirildi” denildi.

Söz konusu açıklama, Beşar Esad’ın hastanede yatan 42 yaşındaki eşiyle çektirdiği fotoğrafın yayınlanması üzerine yapıldı.

​Fotoğraf yayınlanırken, hanımefendinin göğsündeki tümörün kötü huylu olduğu ancak hastalığının ilk evrelerinde olmasına rağmen tedavisine derhal başlandığı notu düşüldü.

Bir diğer basın açıklamasında ise Esma Esad’ın son derece metanetli ve güçlü olduğu, zorluklarla nasıl başa çıkacağını ise çok iyi bildiği belirtildi.

Esma Esad, “Benim kararlılığım, halkımızın yıllar süren kararlılık ve kuvvetinden geliyor” diye ekledi.

Esad “Ben dünyaya sebat, güç ve zorluklara göğüs germeyi öğreten halkın bir parçasıyım. Benim kararlılığım sizin son yıllarda gösterdiğiniz sebat ve kararlılıktan geliyor” ifadelerini kullandı.

Esma Esad hanımefendiye tüm hastalara Ekvator Haber olarak acil şifalar diler aydınlık, mutlu, huzurlu, anti emperyalist, anti siyonist, bağımsız özgür topraklar dileriz. Yaşasın bağımsız ve aydınlık Suriye!

ERKEN TEŞHİŞ EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz Ağustos ayında Beşar Esad ‘ın eşi Esma Esad’a meme kanseri teşhisi koyulmuş, Suriye Devlet Başkanlığından yapılan açıklamada kanser hücresinin birinci evrede olduğu ve erken teşhis koyulduğu bildirilmişti.

Suriye Devlet Başkanlığının sosyal medya sitesi Facebook sayfasından ise 43 yaşındaki Esma Esad’a askeri bir hastanede tıbbi müdahale yapılırken fotoğrafı paylaşılmıştı.

asma assad ile ilgili görsel sonucu

‘DÜNYAYA, GÜÇ VE ZORLUKLARA GÖĞÜS GERMEYİ ÖĞRETEN BİR HALKIN PARÇASIYIM’

Hastalık haberinin duyurulması sonrasında Twitter üzerinden bir açıklama yapan Esma Esad, “Ben dünyaya sebat, güç ve zorluklara göğüs germeyi öğreten halkın bir parçasıyım. Benim kararlılığım sizin son yıllarda gösterdiğiniz sebat ve kararlılıktan geliyor” ifadelerini kullanmıştı.

© ekvatorhaber.com Lütfen haber ve içerikleri kaynak belirterek kullanınız ve bağlantı linki veriniz.