Yazarlar

Lağım Çukurundan Yayın Yapan Uydu Türksat ve Siyaset

Türksat uydusunda yayın yapan TV’ler 3’e ayrılır.
– Yandaş
– Tüccar
– Sahtekar

Yandaş yayın organları ikiyüzlülükte zirveyi gören, dönemsel karakter değiştiren, rüzgar nereye eserse oraya savrulan, amacı haber yapmak ve insanları bilgilendirmek olmayan kanallardır.

Onlar dizileri ve televizyon programları ile; bilgi kirliliği, kültürel yozlaşma, milli değerlerin kaybı ve uyuşmuş, agresif, para için ana babasını kesen, namus ve izzetinden geçen, gözü yükseklerde, doyumsuz ve duygusuz nesiller yaratmaktadır.

Sahtekâr yayın grubu ise yalancı, üçkağıtçı, dolandırıcı medya grubudur.

Din ve vicdan mastürbasyonu

Anasını boyayıp babasına satabilecek tiplerin yer aldığı yayın organlarıdır. Genelde dincilerin elindedir. Din ve vicdan sömürüsü / veya mastürbasyonu ile toplum geri zekâlı yerine konulmaktadır.

Geleneksel olarak Müslüman olan sözde dindar özde müşrikler ise akıllarını kullanamadıkları, Kuran okumadıkları ve beyinlerini kullanmaktan korktukları için kullan at mendillere benzemektedirler. Kendisini sömürtmek için özel çaba göstermektedir.

Medet ya Superman

Onlar yerine şeyhleri düşünmüştür. Çok sıkışırlarsa “medet ya Gavs / Geylani” derler ve Superman yardımlarına koşar.

Diğer medya organı ise bir bakıma yandaş ve sahtekâr televizyonları içinde barındırıyor olsa da ayrıca ele almak istedim.

Bunlar tüccar kanallardır. Herşeyi satarlar. Vatanı, milleti, Allah’ı, Kuran’ı, İslam’ı, Muhammed peygamberi ve Ehlibeyt’ini, sahabeleri, siyasileri, saat, çorap, süpürge, yüzük, battaniye, şarkıcı, şerefli nal, şerefli taş, efsunlu yüzük, mübarek sümük, kutsal çiş, cennet garantili terlik, peygamber gösteren dergi ve daha nicesi…

Bunlar dinci tüccarlar. Bir de Atatürkçü tüccarlar var. Bunlarda Atatürk pazarlıyorlar. Bunların ürünü diğerlerine oranla az. Atatürk ve cumhuriyet ile ilgili kitaplar, bayrak, arma, bardak ve benzeri. Birileri din sömürüsü birileri Atatürk ve cumhuriyet sömürüsü yapıyor.

Buna rağmen hiç olmazsa Atatürk tüccarlarının verdikleri bir işe yarıyor. Kitaptır okursun, aydınlanırsın. Bayrağını asarsın, Nutuk okur, belki mirasyedi yurttaş olmazsın. Bardaktır çay içersin. Deve çişi içmekten iyidir. Öyle değil mi?

Neyse oturdum televizyonun başına tek tek silmeye başladım. Bilmem kaç yüz kanal Türksat’ta diye övünüyorlar ama lağım çukuruna benziyor resmen.

Edirne ve Kars’a birer minare, çılgınca dev bir kubbe ve AVM-i Şerif Cami hayırlı olsun yeni Türkiye!

Sile sile 15 tane kanal kalmadı. Onlarda bir şeye benzedikleri için değil; arada bakayım kim kime hakaret ediyor, kimler kimi kıskanıyor, dış güçler ve uzaylılar ne planlar kuruyor, Edirne ile Kars’ı birleştirecek olan cami ne zaman yapılacak, Diyanetin geliri ne zaman ülke geliriyle eşitlenecek diye takip edeceğim.

Türksat çöplük bir uydu. Saldırgan, yalancı, ahlâksız, iffetsiz, entrikacı, katil, madde bağımlısı, yuva yıkan, ensest, küfürbaz, kumarbaz, şımarık ve zengin, sonradan görme, defolu, fabrika ayarları bozulmuş, mayası bozuk, kapitalist, haramzade, adi, üçkağıtçı, kıçını başını açarak saygı göreceğini sanan gerizekalıların toplanma alanı.

Ancak aralarında üç beş kanal var, bu satılmışlığa karşı gazetecilik ve televizyonculuk yapmaya çalışan.

Ayakta kalmak için resmen direniyorlar. Artık yeni Türkiye’den geriye dönüş olmayacak.

Atatürk ve Türk Milleti’nin kurduğu Cumhuriyet çoktan yıkıldı.

Dinciler (bakınız dindar demiyorum) Cahiliyye, Emevi, Abbasi, Osmanlı Saray dinini İslam diye çoktan morfinlediler damarlara!

Şu saatten sonra Muhammed Mustafa aleyhisselam gelse bu müşrikler nebiye isyan bayrağı açarlar. Belki peygamberi vatan haini yada anarşist, terörist, FETOCU, Hizbullahcı, PKK’lı, DHKP-C’li, DEV SOLCU ilan ederler.

Elçiye din öğretmeye kalkarlar. Allah’a din öğretmeye çalışan dinciler elçiye ne yapar kim bilir? Allah’u alem…

İlahi elçi Muhammed yeniden gelse akıbeti belki de İsa Mesih gibi olur!

Velhasıl Türkiye Ümeyyeoğulları’nın çocuklarına emanet.

Muaviye, Şam’daki saltanatını 1400 yıl sonra Atatürk’ün kurduğu şehirde yeniden kurdu. Ama bu sefer bir Ali yok karşısında. Zaten bu topluma da ümmete de Ali bin Ebu Talip fazla gelir! O da gelse iktidar partililer suikast düzenler bu sefer!

Bu arada Diyanete bağlı tüm “mescid-i zırar”lara Maun süresini tabela olarak asın. Başkente de Tebbet süresini!

Allah yeryüzünde bozgunculuk çıkaranlara lanet etmiştir. Muhakkak ki Muaviye ve Yezit’in gayri meşru zamane çocukları lanetli bir topluluktur. Ancak bugün onların sayısı milyonlarcadır. Ancak sayılarının çok olması onların doğru olduğu anlamına gelmez. Bu onları kurtarmayacak. Aklını kullanmayan beyinsizler helak olacaklardır.

Türksat ve siyaset lağımında yüzen fareler elbette o pislikde yok olacaktır. Sünnetullah işte budur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir