erkinses reklam
erkinses reklam

Ekvator Haber

Grand Theft Auto: GTA: Vice City 17 yaşında

Grand Theft Auto: GTA: Vice City 17 yaşında
3.301
01 Kasım 2019 - 16:24

2002 yılı popüler kültür için çok büyük bir yıldı. Belki de 2002 yılından en akılda kalıcı olan şey, eleştirel beğeni toplayan ve hızlı bir şekilde 21. yüzyılın en saygın video oyunu olan GTA: Vice City oyunun piyasaya sürülmesiydi.

Aşağıdaki fragmanı izleyerek hatıra şeridinde bir yolculuk yapın:

Birçok kişi tarafından ’21. yüzyılın en iyi oyunu’ olarak tanımlanan GTA: Vice City 17 yıl önce oyun piyasasına sürüldü.

Grand Theft Auto: Vice City veya kısaca GTA: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve üçüncü şahıs nişancı perspektifinden oynanan aksiyon-macera türündeki video oyunu.

Oyunun PlayStation 2, Xbox, xbox 360, playstation 3 PC, iOS ve Android versiyonları mevcuttur.

GTA: Vice City, 1980’lerin Florida’sında geçer. Oyun 1986 yılına özgülenerek Miami örnek alınarak tasarlandı. Oyun, Vice City’de hapisten yeni çıkmış bir mafya üyesi olan Tommy Vercetti karakteri üzerine kuruludur. Oyunda Grand Theft Auto III’teki RenderWare grafik motoru kullanılmıştır. Ana karakter Tommy Vercetti, Al Pacino’nun canlandırdığı Tony Montana’dan esinlenilmiştir.

GTA: Vice Ciyt oynamak için buraya tıklayınız

Oyun, oyuncunun kendisini ayrı bir dünyaya sokmasına izin verirdi. Silahları, şiddeti ve yüksek hızlı araba kovalamacısı ile gerçekçi bir oyun. Oyunu oynayanlar kendisini oyunun eylem merkezinde görürdü.

Lucy Connolly

© ekvatorhaber.com Lütfen haber ve içerikleri kaynak belirterek kullanınız ve bağlantı linki veriniz.