Yaşam

Erkekler için Microblading 3D dolgu kalıcı kaş

Erkekler için Microblading 3D dolgu kalıcı kaşlar artık pek çok ülkede yeni bir trend. Kaşlar yüzünüzü daha çekici yapar, tamamlar ve yüzün ifadesine katkıda bulunur. Ne kadar belirgin ve kesin olursa, o kadar çok insan size dikkat eder.

Ama herkes doğası gereği güzel kaşlara sahip olacak kadar şanslı değil. Bu nedenle, güzellik endüstrisi, erkek ve kadınların yüzlerinin bakımlı görünmesini sağlamak için yardımcı olan Microblading’i geliştirdi . İlginç bir şekilde, mikro-kırma erkekler tarafından giderek daha popüler hale geliyor.

Erkekler için Microblading: Neden daha fazla erkek bu prosedürden geçiyor?

Salon Davlyatovuh / YouTube

Microblading, mikropigmentasyon işlemini içerir, yani renk pigmentleri, tüylerin doğal büyüme yönünü takip ederek cilt altına en ince iğnelerle elle sokulur.

Sonuç olarak, kaşlar neredeyse doğal görünüyor. Prosedürün kendisi daha az acı vericidir ve geleneksel dövme tekniklerine kıyasla daha kısa bir iyileşme süresi vardır.

Erkekler de bu prosedüre daha sık maruz kalmaktadır, çünkü kaşların istenen şekli ve rengi gözlerinize daha fazla ifade verir ve böylece daha fazla dikkat çeker. Örneğin, prosedürden önce bir beyefendi şöyle görünüyordu:

Erkekler için Microblading: Neden daha fazla erkek bu prosedürden geçiyor?

Salon Davlyatovuh / YouTube

Ve sonuç şöyle görünüyordu:

Erkekler için Microblading: Neden daha fazla erkek bu prosedürden geçiyor?

Salon Davlyatovuh / YouTube

İşlemin tamamlanmasından sonra, etki açıkça görülebilir, değil mi?

Erkekler aynı zamanda kozmetik uzmanlarına kusurlarını, yara izlerini veya alopesi sorununu gizlemelerini sağlayarak hizmetlerini daha iyi ve daha belirgin kaşlar verir. Kaşlarının şekli veya tamlığından memnun olmayan erkekler var.

Bir microblading prosedürü uygulanırken dikkat edilmesi gereken birkaç kontrendikasyon olduğunu unutmayın. Bu hizmeti sunan uzman ile görüşülmelisiniz.

Genel olarak kaş bakımı ve erkeklerin mikro-burç yapma istekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşünüzü bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir