erkinses reklam
erkinses reklam

Ekvator Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Dünyanın en korkunç filmi Pihu ‘Her ebeveynin kabusu’

Dünyanın en korkunç filmi Pihu ‘Her ebeveynin kabusu’
Ragıp Kamil İlbeyi
Ragıp Kamil İlbeyi( ilbeyi@ekvatorhaber.com )
Ragıp Kamil İlbeyi çeşitli haber sitelerinde yayın yönetmenliği ve editörlük yaptı. Kanal 12 Televizyonu için çeşitli televizyon programları hazırlamış ve sunmuştur. İlbeyi, bağımsız gazeteci ve teolog olarak görev yapmaya devam etmektedir.
116
12 Ağustos 2019 - 16:57

Ragıp Kamil İlbeyi

Dünyanın en korkunç filmi Pihu… Bu filmde zombiler acımasız canavarlar, ruhlar, seri katiller, doğa üstü canılar, büyü yada cinler yok. Bu filmde sadece iki yaşında masum, şirin bir kız çocuğu var. Ve o tatlı kız çocuğu tüm anne babaların kabusu oldu…

Bu filmi izleyen anne ve babalar hatta hiç çocuğu olmayan ancak yumuşak bir kalp taşıyan herkes saçını başını yolarak izledi. Dudaklarını ısırmak kanayan yada moraran dudaklar ve yaşlı gözler ile izlediler bu filmi. Kalp atışlarınızı hızlandırıp bedeninizi korkudan kaskatı kesen bu filmin adı Pihu.

Film, Pihu’nun (Myra Vishwakarma) ikinci doğum günü partisinden sonraki gün başlıyor. Pihu uyanır ve annesi Pooja’nın (Prerna Sharma) uyanmadığını görür. Babası Gaurav ise bir konferans için şehir dışındadır. Karnı acıkan Pihu annesini uyandırmaya çalışıyor ama annesi uyanmıyor…

Pihu Netflix yayıncılık üzerinden gösterildi. Sosyal gerilim filmi Pihu, ‘her ebeveynin en kötü kabusu’ olarak adlandırıldı. Film iki yaşındaki küçük bir çocuğun ölmüş ailesi ile aynı evde yaşamasını anlatıyor.

Fragmanda Pihu’yu önce kendisini buzdolabının içine hapsettiğini görüyoruz. Kırık cam parçaları ile kaplı mutfakta yalın ayak dolaşan küçük kız su birikintisinde ayağı kayıp yere düşüyor. Prize takılı ütü ise neredeyse bir çamaşırı yakmak üzere, çok ısınan lambalar patlarken yanan onan evde yangın çıkarmak üzere… Pihu annesini uyandırmak istiyor ama zavallı kadının vücudu morarmaya başlamış bile.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de Pihu balkon demirlerine tırmanarak aşağıya düşen bebeğini almak isterken…

Fragmanın tamamını buradan izleyebilirsiniz:

© ekvatorhaber.com Lütfen haber ve içerikleri kaynak belirterek kullanınız ve bağlantı linki veriniz.