erkinses reklam
erkinses reklam

Ekvator Haber

Dış güçler kim? Dış güçleri deşifre ediyorum

Dış güçler kim? Dış güçleri deşifre ediyorum
Ragıp Kamil İlbeyi
Ragıp Kamil İlbeyi( ilbeyi@ekvatorhaber.com )
Ragıp Kamil İlbeyi çeşitli haber sitelerinde yayın yönetmenliği ve editörlük yaptı. Kanal 12 Televizyonu için çeşitli televizyon programları hazırlamış ve sunmuştur. İlbeyi, bağımsız gazeteci ve teolog olarak görev yapmaya devam etmektedir.
2.059
05 Haziran 2020 - 12:29
Dış güçler kim? Dış güçleri deşifre ediyorum
 
Trump da ABD’deki olayların sorumlularının dış güçler olduğunu söyledi. Tıpkı reis gibi. Reis de her toplumsal sorunu dış mihraklara paslıyor. Sanırım bu dış mihraklar çok dışarıdalar. Hatta öyle dış öyle dış mihraklar ki dünya dışı bir saldırı ile karşı karşıya kalabiliriz.
 
Sizi gidi dış mihraklar sizi! Gözümden kaçacağınızı mı sandınız?
 
Büyük resmi görün istiyorum. Hem Erdoğan Reis, hem Trump Reis hem de Temel Reis, Allah, kitap, din, iman, hak, hukuk, adalet aşkı ile yanıp tutuşan ellerinden kutsal kitap, dillerinden ‘ya Allah Bismillah – Baba Oğul Kutsal Ruh Adına’ düşmeyen dini bütün az çorba çok muhterem ulu müminlerdir.
 
Bakınız işte dış güçlerin oyuncağı olan PKK’nin bir ayağı ABD’de bir ayağı Çin’de 3. ayağı da Türkiye’de. Bir orayı bir burayı karıştırıyor nemissuzlar. Bir de FETÖ var. ABD’deki olayların arkasında FETÖ varmış doğru haberin adresi A Haber’e göre.
 
Aslında sizlerden gerçekleri gizliyorlar. Salgının arkasında, çekirge istilasında, iklim değişikliğinde de Pensilvanya’nın parmağı var. Eyyyy tırtttppppttttt error!
 
Çip mi takıyorsunuz fişimizi mi çekeceksiniz ne yapacaksanız yapın kopsun bu film.
 
Sevgili NASA nasılsın iyi misin beni sorarsan ben çok iyiyim. Nasıl gidiyor işler güçler uzayda havalar serin mi burası yanüyüürr. Sevgili NASA yıllardır bir gök taşı düşecek de dünyanın sonu gelecek diye bekliyoruz. Artık emekli olma ve Avrupa’da tatil yapma hayallerim de kalmadı. Diyorum ki bizim sanayide şöyle gocoman bir mıhtanıs yapıp yörüngeye oturtum göktaşlarına sinyal mi yapsak. Belki o zaman birileri çarpar da kurtulur topram he ne diyon?
 
Çok bekletme yaz bana
 
Sevgilerle see you kiss’tim 🙂 mucks

© ekvatorhaber.com Lütfen haber ve içerikleri kaynak belirterek kullanınız ve bağlantı linki veriniz.