erkinses reklam
erkinses reklam

Ekvator Haber

COVİD-19 aşısı ve insanlığa karşı işlenecek suç duyurusu

Alman Natural Tıp  uzmanı Anette Lillinger, insanlara koronavirüs aşısı hakkında uyarıcı bir açıklama yaptı.

Dikkat: Bu uyarı rahatsız edici olacak!

COVİD-19 aşısı ve insanlığa karşı işlenecek suç duyurusu
Ayşegül Gökdemir
Ayşegül Gökdemir( gokdemira@yahoo.com )
6.459
22 Haziran 2020 - 19:07

Alman Natural Tıp  uzmanı Anette Lillinger, insanlara koronavirüs aşısı hakkında uyarıcı bir açıklama yaptı.

Dikkat: Bu uyarı rahatsız edici olacak!

Tüm hastalarım için:

Önümüzdeki Covid-19 aşısı ile ilgili önemli sorulara dikkatinizi çekmek istiyorum: Gelecekteki koronavirüs aşısının yeni etki şekli nedeniyle, bu tür tedavi başarıları gelecekte mümkün olmayacak.

Aşılama tarihinde ilk kez, son nesil mRNA aşıları doğrudan hastanın genetik materyaline müdahale eder ve böylece genetik manipülasyonu temsil eden bireysel genetik materyali değiştirir. Bu yasaklanan, hatta şimdiye kadar suç sayılan bir şey. Bu müdahale, aynı zamanda çok tartışmalı olan genetik olarak manipüle edilmiş gıdalarla da karşılaştırılabilir.

Medya ve politikacılar şu anda konuyu önemsizleştiriyor ve hatta normalliğe dönmek için yeni bir aşı türünü düşünmeden önerseler bile, bu aşı sağlık, ahlak ve etik açısından ve ayrıca önceki aşılardan kaynaklanan hasar, geri döndürülemez ve telafi edilemez sonuçlara neden olacaktır.

COVİD-19 aşısı tedavisi olmayan hastalıklar çıkabilir

Sevgili insanlar; mRNA‘ya karşı benzeri görülmemiş bir aşılamadan sonra, artık aşılama semptomlarını tamamlayıcı bir şekilde tedavi edemeyecek sonuçlarla yaşamak zorunda kalacaksınız. Çünkü Down Sendromu veya Klinefelter Sendromu, Turner Sendromu gibi genetik kusurları olan bir kişiyi tedavi edemediğiniz için insan vücudundaki toksinleri ortadan kaldırarak iyileştirilemezsiniz. Kalp hastalığı, hemofili, kistik fibroz, Rett Sendromu ve diğerlerini de. Çünkü genetik kusur herkes için mevcuttur. Açıkçası, bu şu anlama gelir; mRNA ile aşılamadan sonra bir aşılama belirtisi geliştirirseniz, ne ben ne de başka bir terapist size hiçbir şekilde yardımcı olamaz, aşılamadan kaynaklanan hasar genetik olarak geri döndürülemez.

Bence bu yeni aşılar, tarihte hiç bu kadar geniş bir biçimde işlenmemiş bir suçu insanlığa sunuyor. Deneyimli bir doktor olan Dr. Wolfgang Wodarg’ın dediği gibi: Gerçekte, insanların büyük çoğunluğu için bu umut verici aşı aslında genetik manipülasyonu baskılıyacaktır.

Covid-19 aşısı ve Bill Gates

Anthony Fauci tarafından geliştirilen ve savunulan ve de Bill Gates tarafından finanse edilen aşı, deneysel bir mRNA teknolojisi kullandı. 15 insan kobaydan üçü (%20) ciddi bir yan etki gördü. Amerikan aşı şirketi Moderna bunu kabul etti. Üç gönüllü FDA tarafından, günlük aktivitenin önlenmesi ve tıbbi müdahale gerektiren olarak tanımlanan 3. Sınıf sistemik olaylar geliştirdi.

© ekvatorhaber.com Lütfen haber ve içerikleri kaynak belirterek kullanınız ve bağlantı linki veriniz.